ANKARADAKİ ESKİPAZARLILAR VE DIŞARIDAN ANKARAYA GELENLER DERNEKD

2008-10-09 20:09:00
SEVGİLİ ESKİPAZAR'LILAR
Ankarada yaşayan eskipazarlıların sayısı yaklaşık 15 bin kişiye yakın olduğu biliniyor ve Ankarada başta Anesder olmak üzere Yalakkuzlular ve Yürecikliler köy derneklerimiz bulunmakdadır.Toplantı ve buluşma yerimiz hep başka mekanlar ve yerlerdir.
Biz yıllardır İsmetpaşada Eskipazar kahvesini buluşma yeri olarak kullandık vede burada dostlarımız ve hemşerilerimizle hasret gideriyorduk.Artık İsmetpaşa gidilicek yer değil ve kapantıDA.Ankarada bulunan 3.derneğimizinde dernek adresleri hemşerilerimizin işyerlerinde,koskocaman Eskipazar derneklerimizin Ankarada benim adresim şurası çay içmeye gel diyebileceği bir yeri yok,bu bizlere hiç yakışmıyor..
Bayramda yürecik dernek başkanımızla konuştuk,3.derneğimizi bir arada buluşturacak bir yer kiralıyalım,buranın giderlerinide ortak ödeyelim dedik ve bu projenin oluşması içinde önümüzdeki hafta sevgili arkadaşımız  Siyami Ayvaz'ın yerinde buluşalım.
bu haberi okuyan tüm Eskipazar dernek yöneticileri,işadamlarımız ve Eskipazarlı hemşerilerimiz bu iştişare toplantısına  bekliyoruz.
 SAAT 7.DE DERNEKDE BULUŞALIM DİYEBİLMEMİZ İÇİN,DIŞARIDAN GELEN ESKİPAZARLININ DERDİNE DERMAN OLABİLMEK İÇİN HEP BERABER OLALIM.
NİYAZİ KÜÇÜK YILMAZ.

0
0
0
Yorum Yaz