Bazı yorumlar..

2009-01-29 19:28:00
Yazan: ÖĞRETMEN
Konu: MECBURİ HİZMET
Merhaba akadaşlar,belediye başkanı olacak kişinin Eskipazar'I tekrar mecburi hizmet kapsamına aldırması gerekir.Eskipazar'da öğretmen kalmadı.Yenice mecburi hizmet kapsamında.Bütün öğretmenler oraya gidiyor.Eskipazar'da öğretmen kalmadı.Belediye başkanının buna da bir el atması gerekir.


Yazan: Eskipazarcı
Konu: Seçim
Dostlar eskipazar eskipazar olalı böyle bir tablo görmedi.
Seçim heyecanı seçimler yaklaştıkca artacak.Mevcut belediye başkanı hüseyin dönmez adaylığını anavatan partisinden açıklaması bekleniliyor ve çok güçlü bir aday.Akp aday adaylığı seçiminde çok zorlandı dursun başı seçti seçimi kazanması bence çok zayıf olasılık,
çünkü m.ali şenin 8 yıllık emeğini parti hiçe saydı.kamil ünalda sevilen güçlü bir isimdi yani akp hüseyinin dönmezin ekmeğine yağ sürdü.Safranboluda akp nin kazanma şanşı hiç yok oradada aynı yalnışlıklar yapıldı.halkın istediği değil 1.2 kişinin istediği oldu. Karabük merkezdede durum kritik akp açısından,neyse bizi eskipazar ilgilendirir.Mhp ve saadet yine aynı isimlerle seçime giriyor ali kara ve galip şeninde şanşları olabilir çünkü tabla karışık fakat hüseyin dönmezin seçilme olasılığı daha güçlü.sonuç ihtibari ile akp eskipazarı harcadı iktidardan nasip almasını istemedi eskipazarlılar artık uyanın 1.2 kişi eskipazarın kaderini belirledi hüseyin dönmezin akp ye gecme kararını istemeyenler eskipazarın iktidar belediye olmasını istemediler kendi adamını harcayıp çöp sepetine atan siyasi görüş olurmu gerçekten m.ali şene yapılan eskipazarlıya atılan bir şamardır akp ilçe yönetimi sormazmı biz niye çalışalım bizide harcarlar niye emek verelim demezlermi siyaset sonucuna siyaseti yapamayanlar katlanır. Eskipazarlı hiç bir kişi karabükte hiç bir partide belediye encümen listelerinde yok ve olmayacak. Karabükte çok büyük bir nufusa sahibiz 22 bin kişiyiz ama demekki eskipazarlı yok karabükte uyuyun eskipazarlılar uyuyun bir kaç siyasetci bizlerin uyuduğunu biliyor bunlardan bişey olmaz diyorsa bu sözün bittiği yerdir. Eskipazarlılara iltaf olunur.Ve bu sonucu eskipazara yaşatan akp li 1.2 kiye iltaf olunur.


Yazan: MUHARREM BOZ
Konu: DURSUN BAŞ
HAYIRL OLSUN

0
0
0
Yorum Yaz