bence - murat akkaya - elekten ne düştü!

2010-11-23 23:15:00

ÖNEMLİ BİR ŞEY DÜŞTÜ.....

 

DEĞERLİ DOSTLAR , ÇOK ŞÜKÜR İDRAK ETTİĞİMİZ VE CENABI HAKK TEKRARINA ERDİRSİN ÜMİDİ İLE MUBAREK  KURBAN BAYRAMINI HENÜZ GERİDE BIRAKTIĞIMIZ  BU GÜN...

BİR ARKADAŞIM  ESKİPAZARIMIZ İLE İLGİLİ BİR İNTERNET SİTESİNDE , BENİMLE VE YAZILARIMLA İLGİLİ    ANKET YAPMIŞTI ( SAĞOLSUN ) beğeniyormusunuz  izliyormusunuz  , YAZILAR HAFTALIK MI OLSUN  15 GÜNLÜKMÜ ? AYLIK MI ? YAZILAR ESKİPAZARLA MI   İLGİLİ   OLSUN GENELMİ ?  VS VS VS. ÇIKAN SONUÇ İSE.  EVET BEĞENİYORUZ , GÜNLÜK VEYA  HAFTALIK YAZSIN ESKİPAZARLA İLGİLİ OLSUN TABİİ AMA GENEL KONULARDA DA  YAZSIN. GİBİ BİR SONUÇ ÇIKMIŞTI ve BENDE BU DOĞRULTU VE TALEP VE RİCA KARŞISINDA SİZ DEĞERLİ HEMŞERİLERİMLE  BİR ÇOK KONUYU PAYLAŞMAYA BAŞLADIM VE BÖYLE DEVAM EDİYOR ZAMAN İÇİNDE  DEĞİŞİKLİKLERLEDE  DEVAM EDECEK İNŞALLAH.

MUBAREK KURBAN BAYRAM GELİYORDU GELMİŞTİ BİTMİŞTİ ESKİPAZARA GİDİP GELME  KISACA BAYRAM TELAŞI DERKEN  , BU HAFTAKİ YAZIMI YAZMAK BU GÜNE NASİP OLDU. BU HAFTA NE YAZACAKTIM ACABA. MUBAREK KURBAN BAYRAMI İLE  Mİ İLGİLİ , ESKİPAZARLA İLGİLİ Mİ OLSUN VEYA BUGÜNÜN ÖNEMİ HAKKINDA FALANMI.

ÖNCELERİ  ANSİKLOPEDİLERİ KARIŞTIRIR   EKSİK BİLGİLERİMİ  ANSİKLOPEDİNEN TAMAMLAMAYA ÇALIŞIR İKEN BUGÜN TEKNOLOJİNİN SAYESİNDE   ARAMA MOTORLARINA GİREREK BUGÜN İLE İLGİLİ   ÖNEMLİ OLAYLARA GÖZ ATTIM ,  BÜTÜN BU OLAYLARI BİR ELEĞE DOLDURARAK  Kİ

MESELAAA... BUGÜN TARİHİ İTİBARI İLE DÜNYADA NELER OLMUŞ  ?   alman lider hitler zengin yahudilere yüksek vergi şartı getirmiş  , istanbul  inönü stadı açılmış ilk futbol karşılaşması yapılmış  ,  bugün bir çok ünlü doğmuş ve bir çok ünlü ölmüş , bugün öğretmenler günümüymüş ,  bulgaristanda sağlık işlemleri  felç olmuş ,  iran nükleer konusunu ne yapmış , vs vs DAHA BİRÇOK DEĞİŞİK OLAY GERÇEKLEŞMİŞ.   İŞTE TAM BU ANLAMDA  , HAFTALIK YAZIMA BU ÖRNEKLERDEN BİR TANESİNİ Mİ YAZSAM VEYA  GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİ  Bİ YANA ESKİPAZARLA İLGİLİ BİR KONUMU YAZSAM VEYA HEMŞERİLERİMİZ İLE İLGİLİ BİR YAZIMI OLSUN.

SONUÇ İTİBARI İLE . DÜŞÜNDÜÜÜM DÜŞÜNDÜÜM  VEEE.     HEM DÜŞÜNCEMİN SONUCUNDA  HEMDE ELEDİĞİM ELEĞİN ALTINA  ŞU KONU ÇIKIP DÜŞTÜ.

B I R A K   M U R A T   B I R A K  ; GÜNÜN ÖNEMİ  İMİŞ ANLAMI İMİŞ YOK EFENDİM , BUGÜN DOĞANLARMIŞ BUGÜN ÖLENLERMİŞ, HİTLER YAHUDULERE VERGİ ZAMMI YAPMIŞ ,  İNÖNÜ STADI AÇILMIŞ İLK MAÇ YAPILMIŞ , VAY ŞU KONU  VAY BU KONU....

YAHU  ARKADAŞ.  İLK CANLI ÖRNEĞİ OLANI BURDA İŞTE...  KÖŞE YAZILARIMI YAZDIĞIM BU SİTE DİGER SİTELER VE GAZETELER , ESKİPAZAR DERNEKLERİ , GURBETDEKİ ESKİPAZARLILAR  VE   DAHA NELEER NELER. BENCE EN ÖNEMLİSİ   ESKİPAZARLI BÜTÜÜN HEMŞERİLERİMİZİN  İLETİŞİMLERİNİN DEVAMI, GELİŞMELERDEN HABERDAR OLABİLMELERİ , VE DAHA BİR ÇOK GÜZELLİK. İŞTE BU GÜZELLİK VE ÖNEMLİ İŞLER İLE İLGİLENENLER VAR. BÖYLESİ  ÖZVERİLİ HEMŞERİLERİMİZ VAR , BİRİ  İNTERNET SİTESİ KURAR BİRKAÇ ARKADAŞI YARDIMCI OLUR KÖŞE YAZANLAR RESİM ÇEKENLER OKUYANLAR YORUMCULAR  VS VS.ÖYLE VEYA BÖYLE. BİÇOK HEMŞERİMİZ  ESKİPAZAR VE ESKİPAZARLILAR  İÇİN BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIR.

HEER NE OLURSA  OLSUN , ESKİPAZARA    ESKİPAZARLILARA HİZMET İÇİN  BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN HER KİM OLURSA OLSUN   HEMŞERİLERİMİZİ DARILTMAYA  KÜSTÜRMEYE   AŞKLARINI ŞEVKLERİNİ KIRMAYA  CAYMAYA CAYDIRMAYA , HİZMET BABINDA HEER NE OLURSA OLSUN YAPANLARA VE YAPMAYA ÇALIŞANLARA VE YAPILANLARA TAKOZ OLMANIN  NE GEREĞİ VAR ? işte eleğin altına bu önemli  konu düştü.. SAĞ OLANA BU ÖNEMLİ GÜNLER BİRİLERİ TARAFINDAN  NASILSA GENDEME GETİRİLİYO , ÖNEMLİ OLAN ESKİPAZAR VE   ESKİPAZARLILARIN  GÜNDEMDE KALMALARI OLMALI  ELEKTE KALANLAR DURA DURSUN YERİNDE.

SAYGILARIMLA

.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz