DUYUN BU ÇOCUKLARIMIZIN SESİNİ VE TOPLANAN ATIK MADDELERİN PAR

2009-09-16 19:32:00


 1. SEVGİLİ OKURLARIMIZ,
  ÜNİVERSİTEDE OKUYAN ÖGRENCİ SAYIMIZ 300 KİŞİ ORTALAMA ,LAKİN BU ÇOCUKLARIMIZIN AİLELERİN DURUMU İYİ SAYILMAZ ,BAZILARI VARKİ ÇOCUKLARINI OKUTMAK İÇİN NELER YAPIYORLAR BUNLARI BİLSENİZ İÇİNİZ AĞLAR.
  ÇOCUKLAR AİLELERİNİN DURUMUNU BİLDİĞİNDEN ÇOK ÜZERİNE GİDEMİYORLAR.
  EVET BİZİM ÇOCUKLARIMIZ OKUMALI..
  BİZ BU ÇOCUKLARI OKUTMALIYIZ..
  İLÇEMİZDE OKUYAN ÖĞRENCİ SAYISI FAZLA OLMALI.
  BUNU İÇİN DERNEKLERİMİZ BURS VERİYOR AMA ONLARDA NE ŞARTLARDA VE YETERLİ DEĞİL..
  ŞİMDİ DİYORUZKİ.
  ESKİPAZAR BELEDİYESİNİN YENİ BAŞLATTIĞI ATIK MADDELERİN TOPLANMASINDAN ELDE EDİLECEK PARALARI BU DURUMU İYİ OLMAYAN ÖĞRENCİLERİMİZE BURS OLARAK VERELİM.
  BUNUN İÇİNDE YAZILAR YAZDIK AŞAĞIDAKİ YORUMLAR GELDİ ONLARI YAYINLIYORUZ
  VE DİYORUZKİ.
  SAYIN BELEDİYE BAŞKANI DURSUN BAŞ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ HİÇ BİR ŞEY AMA HİÇ BİR ŞEY BU ÇOCUKLARDAN ÖNEMLİ DEĞİLDİR.
  SİZLERDEN BU KONUDA ADIM ATMANIZI BEKLİYORUZ.


  Yazan: ayfer |
  Konu: burs istiyorum
  Yazan: ayfer
  Konu: burs istiyorum
  slm aleyküm.ben mardinde oturuyorum.bu yıl tokat kamu yönetimini kazandım.babam emekli memur.ama 2 yıl önce borçlardan dolayı kıredi çekmiştik.bu yüzden 8 yıla kadar daha mamaş alamayacas.benim dışımda biri ilköğretim biri lise olmak üzere iki kardeşim daha okuyor.desteğinize çok ihtşiyacım var.şimdiden teşekkür ederim.nom:05459413472

  Yazan: Ali İhsan YILMAZ |
  Konu: Öğrencilerimizin Serzenişi
  Sevgili Ankara'daki Eskipazarlı Hemşerilerim. Derneğimiz ANESDER Yönetimi olarak bu yavrularımızın serzenişine ne olur kulak verelim.Bu gençler yarınımızın teminatı ve bu gün bizleri kendilerinin yanlarında olmamızı istiyorlar bu konu beni son derece rahatsız ediyor eli kolu bağlı seyirci kalmak bize yaraşmaz. Ne olur bu konda derneğimizle ilişkiye geçelim ve gençlerimizin bu acı çığlıklarına sırtımızı döneyelim. Çorbada tuzumuz olsun. Anesder'in başlatmış olduğu Öğrencilerimize burs kampanyasına destek olalım.Hepimiz bu yollardan geçtik gurbet ne demektir biliriz. ANESDER' in T.C.Ziraat Bankası Kızılay Şubesi 39045824 nolu hesabına burs için yardımlarınızı bekliyorum.Ali İhsan YILMAZ

 1. Yazan: Üniversite ögrencileri |
  Konu: kampanyaya destek
  Eskipazarlı büyüklerimiz
  ben bir kısım ögrenci arkadaşım adına bu satırlarımı yazıyorum.
  evet bizler okumak ve adam olmak istiyoruz.ailemizin hali ortada parasal sıkıntılar var inanın ailemden para isterken utanıyor ve onların çaresizliklerini gördükçe kahroluyorum.bu sıkıntıları çeken sadece benim ailem değil benim durumunda olan aile sayısı fazla.
  evet bizleri zor durumda bırakmayınız.yardımcı olunuz niyazi abiye çok teşekkür ederim bizler ve ailemiz bu kampanyayı destekliyoruz .kampanyayı destek olmak istemeyen eskipazarlı sayısı çok yoktur diye düşünüyor hepinizin ellerinden öpüyorum.
  adımı açıklamadım lakın istenirse açıklarım.

 2. Yazan: AHMET |
  Konu: BURS İSTİYORUM
  BURS İSTİYORUM AMA SESİMİ DUYAN YOK.
  ANKARADA OKUYORUM.ESKİPAZARLIYIM.BELEDİYE BAŞKANLIĞI ESKİPAZARDAN TOPLADIĞI ATIKLARI YİNE ESKİPAZARININ GARİBAN ÇOCUKLARINA DAĞITSIN.
  PROJEYİ DESTEKLİYORUM.
  SELAMLAR

 3. Yazan: isimsiz |
  Konu: eskipazarlı
  niyazi sen böyle yazmışsın ama çok güzelde yazmışsın ama bakalım başkan ve encümen ne diyecek bunu görelim bakalım.
  gerçekten okuyan çocuklar çok zor şartlarda okuyorlar ailelerin maddi durumu belli.
  eğer belediye başkanı bu işi yaparsa çok sevap işlerr.

 4. Yazan: meryem topcu |
 5. Konu: burs istiyorum
  Yazan: meryem topcu
  Konu: burs istiyorum
  bu yıl üniversite ikinci sınıf oldum geçen yıl hiç bursum yoktu çok zorluk çektim bu yılda öyle olmasını istemiyorum ve hayır sever vatandaşlardan burs istiyorum gerçekten ihtiyaç sahibi olduğumu düşünüyorum
  erciyes üniversitesi ilahiyat fakültesi.......meryem topcu

 6. Yazan: ögrenci | 
  Konu: burs istiyorum.
  istesder,anesder.esder.kesder hepsine burs için form doldurdum,ama hiç birinden burs alamadım.Geçen sene bu gazete tarafından sağlanan burstanda 200 tl para aldım çok teşekkür ederim.
  babam memur yaşam zor aldığım kredi ise anca yol param annem benim için nasıl üzüldüğü düşündükçe kahroluyorum.
  ne olur bizlere arka çıkınız bizleri okutunuz söz sizlere okulu bitireyim işe başladığım zaman bende 1 öğrenciye destek olacağım.
  sağolun inşallah gerçekleşir.
  niyazi bey bizlerin dertleri için buradan çırpınışlarını görüyor ve çok teşekkür ediyorum.
  allaha emanet olunuz.

 7. Yazan: muammer kılıç |
  Konu: destek
  sağolunuz allah razı olsun çok güzel bir açılım ,ben ne zor şartlarda okutum.bu organisazyonu güzel yaparsan en azında tüm ögrencilerimize burs verilmiş olur.
  bir burs alabilmekl için nelerle uğraştık.adamın varsa burs var adam yoksa bursda yok. sayın belediye başkanı bu sers kulak ver.

0
0
0
Yorum Yaz