ESKİPAZAR BELEDİYESİ M.H.P.Lİ MECLİS ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI

2009-06-10 20:43:00

BASIN AÇIKLAMASI .

 

Eskipazar M.H.P Belediye meclis üyeleri olarak, Dursun GÜMÜŞ, İlyas ÇANKAYA, Ramazan KAYABAŞI olarak rozetlerimizi bir kenara bıraktık.

 

Belediyemizin ve milletimizin seçilmiş üyeleri olarak hizmetin en iyi şekilde doğru dürüst hizmet için talip olduk. Belediyemiz meclis gündemine gelmeyen veya gündem dışı bir kararımız yoktur.

 

Eskipazar gazete ve internette, P.T.T Şubesi tahsilat yapmaktaydı. İnsanlarımız ve ihtiyarlarımızın ihtiyacı kolaylıkla gideriliyordu. Fakat yeni belediye başkanı kendi kararı ile P.T.T şubesine çıkınız demiş. Biz belediye Nisan Mayıs Haziran meclis toplantılarında, çıkmaları için meclis kararımız yoktur. Belediye başkanına sohbet halindeyken sorduğumuzda

Orasını başka amaçla kullanacağım dedi. Onlara bizim su tahsilatı yaptığımız yerde yapınız dedim. Onlarda aynı yerde sakıncaları olduğunu söyledik dediler.

 

Haziran ayı toplantısında gündem dışı yedi madde sunduk. 1 tanesi cenaze nakil aracı ile ilgili. Şu an nakil aracım ve imkanım yok dedi. Meclis üyeleri olarak bazı hizmetlerin kısıtlanmasını veya kesilmesin yanlış olduğunu kamuoyu yanlış anlıyor yanlış aktarılıyor.

 

Eskipazar belediyesinin içerde ve dışarıda yanlış anlatılmaması için konuşmalarımıza ve gündemlerimize dikkat etmek lazımdır.

 

Biz meclis üyeleri olarak P.T.T nin halka hizmet için Belediye binasında olmasını istiyoruz. Ayrıca cenaze nakil aracınında halkın hizmetine verilmesini istiyoruz.

 

Dursun GÜMÜŞ                          İlyas ÇANKAYA                                Ramazan KAYABAŞI

   Meclis Üyesi                                Meclis Üyesi                                            Meclis Üyesi

0
0
0
Yorum Yaz