ESKİPAZAR'LI OKURLARIMIZA DUYURULUR

2008-01-11 21:02:00

ESKİPAZAR GAZETESİ OLARAK DAHA ÖNCE YAPACAĞIMIZI DUYURDUĞUMUZ RESİM VE ŞİİR YARIŞMASI İLE İLĞİLİ HAZIRLIKLARIMIZ BİTMEK ÜZERE ,TEKNİK YAZIŞMALAR,KATILIM ŞARTLARI  HAZIRLANDI.YAKIN ZAMANDA SİZLERE AÇIKLAYACAĞIZ.

YİNE ESKİPAZAR GAZETESİ OLARAK DERNEKLERİMİZLE BİRLİKDE YAPMAK İSTEDİĞİMİZ ÜNİVERSİTEDE  OKUYAN HER ESKİPAZAR'LI ÖĞRENCİMİZE BURS İMKANI SAĞLAYACAĞIMIZ, ESKİPAZAR'LILAR GECESİNE DERNEKLERİMİZLE KONUŞMAMIZA RAHMEN HENÜZ OLUMLU VEYA OLUMSUZ CEVAP GELMEMİŞDİR.

DERNEKLERİMİZ OLUMLU CEVAP VERMEZSE ESKİPAZAR GAZETESİ OLARAK 19.MAYIS 2008 TARİHİNDE ESKİPAZAR'DA HEM RESİM VE ŞİİR YARIŞMASINDA DERECE ALANLARIN ÖDÜLÜNÜN VERİLECEĞİ,HEMDE BU GECENİN GELİRİNİN ÖĞRENCİLERİMİZE  BURS OLARAK VERİLECEĞİ ESKİPAZAR'LILAR GECESİNİ YAPACAĞIZ.

BU GECEDE ESKİPAZAR'A MADDİ VE MANEVİ DESTEK OLANLARA İŞADAMLARIMIZA,BÜROKRATLARIMIZA,BURS VERENLERE PLAKET VERİLECEKDİR.

ANKARA,İSTANBUL,KARABÜK , ÇANKIRI VE TÜM  TÜRKİYEDEKİ ESKİPAZARLILARI BU GECEDE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ESKİPAZAR'DA  BULUŞMAK ÜZERE DAVET EDECEK ONLARI ESKİPAZAR'DAKİ GECEDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAMALARINI TALEP EDECEĞİZ.

AMACIMIZ ESKİPAZAR'A ESKİPAZAR'LININ  KAYITSIZ KALMADIĞINI,MESELE VATAN OLDUĞU ZAMAN NASIL KENETLENDİĞİMİZİ,ESKİPAZAR'DAN ÇÖMLEK OLMAZ DİYENLERE  GÖSTERMEKDİR. 

ESKİPAZAR GAZETESİ OLARAK ESKİPAZAR'LI

HEMŞEHRİLERİMİZDEN DESTEK VE YARDIM BEKLİYORUZ

0
0
0
Yorum Yaz