ESKİPAZAR'LI SEÇİM DERDİNDE DEĞİL GEÇİM DERDİNDE...

2008-10-13 20:24:00
SEVGİLİ ESKİPAZAR'LILAR,
BAYRAMDA ESKİPAZAR'DAYDIM VE UZUN BİR ZAMAN ESKİPAZAR'DA KALDIM.GÜZELİM MEMLEKETİMİZDE OLMAK NE KADAR MUTLU ETDİ BENİ BİLEMEZSİNİZ.KONUŞTUĞUM ESKİPAZAR'LILAR İŞSİZLİKDEN SİKAYETÇİ,BAKKALA GİDİYORSUN İŞ YOK,MÜNİBÜSCÜYLE KONUŞUYORSUN YOLCU YOK,KAMYONCU DESEN MAZOTU KURTARAMIYORUZ DİYOR,KÖYLÜ PERİŞAN SADECE HALİNDEN MEMNUN OLANLAR EMEKLİLER VE EVİNE ÇİFT MAAŞ GİRENLER.
DÜKKANLARIN ÇOĞU KAPANDI,KAPANACAK.ESNAF PERİŞAN MEMUR KARABÜK'E VE SAFRANBOLUYA KAÇMIŞ,GENÇLİK YOK,ESKİPAZAR SPORDA OYNAYACAK FUTBOLCU YOK.BİR KARAMSARLIK HAVASI VE ÜMÜTSİZLİK İÇİNDE HALKIMIZ.
BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ İÇİN İKİ KELİME ETMEYE ÇALIŞIYORUZ,HEMEN BELEDİYENİN KENDİNE HAYRI YOK,BORÇ DERT İÇİNDE YENİ SEÇİLECEK BAŞKANDA DİYECEKKİ BELEDİYENİN İMKANLARI YOK, BEN NE YAPAYIM DEYİP İDARE ETMEYE ÇALIŞACAK DİYORLAR.KISACASI NE HADRİANAPOLİS KAZI ÇALIŞMALARI NE YÜKSEKOKULUN AÇILMASI NEDE TOKİ KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL,HER GÜN 2.SELA ALLAH RAHMET EYLESİN İNSANLARIMIZI SANKİ YAŞAYAN HALKIMIZDA SIRASINI BEKLER GİBİ ÜMÜTSİZ VE ÇARESİZLK İÇİNDE.
TEK ÜMİT YENİ GELECEK BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BU HALKIMIZI HEYACANLANDIRMASI,ÜMİTLERİMİZİN TEKRAR YEŞERMESİ VE  HALKIMIZIN UYKUDAN UYANMASINI SAĞLAMASIDIR.
BEKLENTİMİZ DİNAMİK VE HEYACANLI LİDER VASIFLI BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMASI İSTEGİ VE DİLEĞİYLE.
NİYAZİ KÜÇÜKYILMAZ.

0
0
0
Yorum Yaz