ESKİPAZAR'LILAR MECLİSDE...

2009-08-14 09:18:00


Eskipazar Belediye Başkanı Sayın Dursun BAŞ, Siyasi Parti İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları, oda başkanları, dernek başkanları Kent Konseyi Başkanı Mahalle Muhtarları ve vatandaşların katılımı ile TBMM Başkanı Sayın M.Ali ŞAHİN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren M.Ali ŞAHİN  Demokrasinin en güzel yanı budur.Siz hemşerilerimin hayır dualarını her zaman arkamda hissetmişimdir.Seçildikten hemen sonra böylesine bir heyetle buraya kadar gelmeniz bir inceliktir. Bu nedenle hepinize teşekkür ederim dedi. Her Makamı ben ve arkadaşlarım hizmet aracı olarak görürüz. Ülkemize insanımıza vatanımıza bulunduğum görev nedeniyle hizmet edebilmektir.

            Meclis Başkanlığı son derece şerefli ve onurlu bir görevdir; Allah mahcup etmesin bu görevi laiki ile yerine getireceğiz bu görevi üstlenen kardeşiniz sizden biridir.Size de ayrıca sorumluluklarım var çalışırken bu sorumluluğun bilinciyle hareket edeceğim Karabükümüzün İlçelerinin Beldelerinin Köylerinin hizmet bekleyen işleri var.Daha önceki dönemlerde de bunlar bana intikal etti. Meclis Başkanı olarak ta tarafsız bir konumda olmakla birlikte hizmetin vatandaşın sorununu çözmekte tarafı olmaz, her sorunun çözümünde elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya gayret ederiz.İlgili Bakan arkadaşlarımızı kuruluşlarımızı bu hizmetin yerine getirilmesi konusunda teşvik ederiz ricacı oluruz.

            Belediye Başkanımız seçildiğinden itibaren çok sık Ankara da olmuştur taleplerini bize getirmiştir. Yerine getirdiklerimiz var ve şu ana kadar getiremediklerimizde var İnşallah ilerleyen zamanlarda nasip olur”dedi.

            Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş ise,  “Bizleri kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum Adaylığınızın açıklandığından itibaren biz Eskipazar Halkıyla beraber sizleri yürekten destekliyor olmanın mutluluğunu yaşadık. Bizim bağrımızdan çıkan bir insanın Cumhuriyet kentinden Karabük’ümüzden ilk defa Bir Meclis Başkanı seçilmesi bizi mutlu ve bahtiyar etmiştir” dedi.

           

            TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’e gerçekleştirilen ziyaretin ardından Anıtkabir’e ziyareti gerçekleştirildi.

0
0
0
Yorum Yaz