HÜSEYİN GÜL-öğretmen -MEMLEKET VE SEÇİMLER

2008-12-17 14:29:00
Yazan: HÜSEYİN GÜL-öğretmen
Konu: MEMLEKET VE SEÇİMLER

SELAM ESKİPAZARLILAR
SELAM HİZMETE TALİP OLANLAR
SELAM OY VERENLER
SELAM HER SEÇİM VAATLERLE KANDIRILIP VE SONRA UNUTULANLAR,
ÇOK ŞEYLER YAPACAĞIZ DEYİPTE SEÇİLİPTE YAPMAYANLAR
KEŞKE OYUMU VERMESEYDİM, ELLERİM KIRILSAYDI DEYİPTE TEKRAR OY VERENLER,
BU SEFER AKILLANDIM DİYE BAŞKASINA AKIL VERENLER

HER SEÇİM BİR GÜRÜLTÜ, ŞAMATA VE BİR TELAŞ GİDER. TAŞLAYANLAR SÖZ, LAF ATANLAR. DOĞRUYU SÖYLEYENLER, HER İŞİ YAPANLAR. YILLARDIR AYNI VAATLERLE YAŞADIK DURDUK. ZANNETTİK Kİ SÖZ VERENLER SÖZÜNDE DURUP GERÇEK HİZMETİ YAPACAK SANDIK. SANDIK AMA NE SANDIK. SADECE SEÇİMDE SANDIKLAR KURULDU. SEÇİLEN SEÇİLDİ. KAYBEDEN ÜZÜLDÜ.

ŞÖYLE BİR BAKALIM GERİLERE. NEREDEN NERELERE ÇIKTIK. YA DA TAM TERSİNE DÜŞTÜK. BENİM YAZDIĞIMI SİZ DİYECEKSİNİZ Kİ BU HOCA DA SADECE LAF KALABALIĞI YAPIYOR. EVET LAF KALABALIĞI. ALIŞKINIZ LAF YAPMAYA VE DİNLEMEYE.

BEN İSTERİM Kİ BU SEÇİM HEPSİNDEN FARKLI OLSUN. CESARETLİ İNSANLAR FARKLI YOLU SEÇER. BÖYLE BİR ADAYI DESTEKLEYELİM. HERKESİN YAPTIĞINI, YAPACAĞINI SÖYLEYEN ADAY HİÇ BİR İŞ YAPMAYACAK DEMEKTİR. PARTİSİ PATIRTISI ÖNEMLİ DEĞİL. FARKLI FİKİRLERİ VARMI ONA BAKMAK GEREKİR.

İKTİDAR PARTİSİNDEN OLSUN DİYENLER VAR.DAHA ADAYI BELLİ OLMADAN NASIL BUNU SÖYLÜYORLAR ANLAMADIM. İKTİDAR PARTİSİNİN GÖSTERDİĞİ ADAYDAN DAHA İYİ HİZMET YAPACAK BELKİ DİĞER ADAYLAR ÇIKABİLİR.

ADAY ;

* önce insan olmalı ki insanlara değer versin.
* çalışkan olmalı.
* adil olmalı.
* iş bitirici olmalı.
* akıllı ve eğitimli olmalı.
* vizyonu ve misyonu bekki olmalı
* örnrk bir kişi olmalı.
* lider olmalı.

VEBENZERİ ÖZELLİKLERDE OLAN BİR ADAY HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN BENİM OYUM ONADIR. SİZLERİN OYU DA ÖYLE OLMALI. HERŞEY ESKİPAZAR İÇİN HAYIRLI OLSUN. BÜTÜN ESKİPAZARLILARI BU DUYARLILIĞA DAVET EDİYOR SELAMLARIMI SUNARIM. HÜSEYİN GÜL HASLI HABER GAZETESİ

0
0
0
Yorum Yaz