HÜSEYİN YURT'UN YORUMU...

2008-03-22 14:37:00

Konu: Eskipazar

Tüm Eskipazarlı Hemşerilerime saygılar sunarak duygu ve düşüncelerimi anlatmak istiyorum.
Ben öncelikle sanalda olsa Eskipazardan hertürlü haberi ve gelişmeleri sıcagı sıcagına Dünyanın her tarafına anında Eskipazarlı hemşerilerine ulaştıran "Eskipazar gazetesi blogcu com sitesini kuranları canı gönülden tebrik ediyorum.
Saygıdeger okuyucularımız bir kaç gündür Eskipazar haber gazetesi gündeminde
Eskipazarda açılacak Yüksekokul/Fakülte çalışmaları ve kurulacak olan dernek hakkında olumlu ve olumsuz yazılar var.Bir Eskipazar sevdalısı olarak herkesin duygu ve düşüncesini ifade ederek Eskipazara hizmet etme yarışında olmasından son derece mutluluk duyuyorum.Bu yazılar İlçemizin gelecegi açısından çok güzel bir gelişmedir.Olumlu ve olumsuz eleştirilerden hiç kimsenin rahatsız olmaması hatta ders çıkararak yıllardır yapılan hataların tekrarlanmaması açısından güzel olacagı inancındayım. Bir büyügümüz; "Güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayattan lezzet alır demiştir" Bizde yapılan tüm eleştirilere bu mantıkla bakmalıyız.Hiç kimseye kızmadan kırılmadan bizce dogruda olsa yanlışda olsa saygı duyarak güzel Eskipazararımıza hizmet yarışı olarak algılıyarak birbirimizi kırmamalıyız.
Yıllardır biz hep başkalarına hizmet ettik. Hep seçmeye alıştık inşallah bu gazete bizi birbirmize kenetleyerek el ele gönul gönüle vererek basit siyasi hesaplar yapmadan seçilmeyide öğreniriz.
Bu dernek çalışmasınıda çok büyütmeden bir hizmet yarışı olarak algılanmasını önemle rica eder tüm okuyuculara saygılar sunarım.

Hüseyin Yurt
Eskipazar Reel Fen Dershanesi Müdürü

0
0
0
Yorum Yaz