İŞİ BAŞTAN SIKI TUTMADILAR,İŞ SONA KALIRSA SONUÇTA BÖYLE OLUR.0.

2008-05-12 07:22:00

Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor Maçı Sonrası Gerginlik...

Tff 2. Lig Play - Off Yükselme Grubu'nda Adana Demirspor ile Kardemir Karabükspor Arasında Yapılan Maçın Son Dakikalarında Futbolcular Arasında Kısa Süreli Arbede Yaşandı.


Sahada arbede yaşandı
TFF 2. Lig Play - Off Yükselme Grubu'nda Adana Demirspor ile Kardemir Karabükspor arasında yapılan maçın son dakikalarında futbolcular arasında kısa süreli arbede yaşandı.

Maçın normal süresinin bitiminden sonra Hakem Selçuk Dereli müsabakayı 6 dakika uzattı. Bu dakikada Adana Demirspor 1-0 önde iken saha dışına çıkan topun oyuna hemen sokulmamasına sinirlenen Kardemir Karabüksporlu futbolcular ile Adana Demirsporlu futbolcular arasında arbede yaşandı. Yedek kulübesindeki oyuncu ve teknik yönetimin de karıştığı olaylarda güvenlik güçleri, teknik yöneticiler müdahale etti.

İki takım oyuncularının sakinleştirilmesinin ardından maç yeniden başladı. Adana Demirspor'un Kardemir Karabükspor'u 1-0 mağlup etmesiyle tekrar futbolcular arasında tartışma çıktı. Kardemir Karabüksporlu futbolcular güçlükle soyunma odasına yönlendirilirken, Adana Demirsporlu futbolcular da taraftarla sevinci yarıda bırakıp soyunma odasına geçti. Çevik kuvvet ekipleri, stadyumdan önce Demirsporlu futbolculara daha sonra da Kardemir Karabüksporlu taraftarları geniş güvenlik önlemi altında çıkardı.

0
0
0
Yorum Yaz