KAMİL ÜNALDAN GELEN AÇIKLAMA....

2008-01-13 15:14:00

Yazan KAMİL ÜNAL

DEGERLİ HEMŞERİLERİMİ ÖNCELİKLE SAYGI VE SEVGİLERİMLE SELAMLARIM
ÖNCELİKLE DÜN YAYINLANAN ESKİPAZARDA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI ŞEKLİNDE YAYINLANAN HABERDEN BENİM BİR HABERİM YOKTUR VE BÖYLE BİR AÇIKLAMAMDA OLMADI BU SİTEYİ ORGANİZYON EDEN DEGERLİ KARDEŞLERİMDEN DÜZELTMESİNİ RİCA EDERİM.
ANCAK ŞAHSİYETİM ESKİPAZARDA DOGDU ESKİPAZARDA OKUDU GENÇLİGİNİN VERİMİNİ ESKİPAZAR İÇİN ÇAPALAYAN VE VAKSİ SAATİ GELİNCE ESKİPAZARA DA DEFLEDİLECEK OLAN KARDEŞİNİZİM.
ESKİPAZARDA EKONOMİ SOSYAL KÜLTÜREK VE EGİTİM KONULARIN ÇALIŞMALARINDA BU GÜNE KADAR VE BUNDAN SONRADA SÖZDE DEGİL ÖZDDE FEDARLIKLAR YAPMAYA DEVAM EDECEM BU DUYGUM İSE CENABI ALLAHIN RIZASINI VE DEGERLİ HEMŞERİLERİMİN İSE DUASINI ALMAK DUYGUSUDUR.BU GÜNE KADAR BU DUYGUYLA ÇALIŞTIM VE BUNDAN SONRADA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEM.ESKİPAZAR İÇİN EMEK SARF EDEN VE EDECEK OLAN ARKADAŞLARIMA ŞÜKRANLARIMI VE MİNNATDARLIGIMI ARZ EDERİM.
DEGERLİ HEMŞERİLERİM ŞİRİN ESKİPAZARIMIZ İÇİN SÖZLE DEGİL GELİN ÖZDE YARINLARIN GELECEGİ NESİLLERİMİZ İÇİN İYİ BİR GELECEK HAZIRLAYALIM ESKİPAZARIMIZIN EKONOMİDE SOSYAL EGİTİM VE KÜLTÜREL FAALİYETDE GELİN PLANLI PROGRAMLI PROJELER ÜRETEREK İYİ BİR NOKTAYA GETİRMENİN ÇABASI İÇİNDE OLALIM
BEN BU DUYGU VE DÜŞÜNCE İÇİNDE ÖNCELİKLE BU SİTEYİ ORGANİZYON EDEN DEGERLİ KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDER ESKİPAZARIMIZ İÇİN MADDİ VE MANEVİ EMEK SARF EDEN KARDEŞLERİME ŞÜKRANLARIMI SUNAR DEVAMINI DİLER TÜM ESKİPAZARLI HEMŞERİLERİME TEKRAR SELAM VE SAYGILAR SUNAR TÜM HEMŞERİLERİMİN SAGLIKLI MUTLU VE HAYIRLI BİR YAŞAM GEÇİRMELERİNİ CENABI ALLAH DAN NİYAZ EDERİM. CENABI ALLAHA EMANET OLUNUZ.

SEVGİLİ KARDEŞİM HABERİN SONUNDA MEHMET ALİ ŞEN VE KAMİL ÜNAL BEYDEN BİZ ADAYIZ DİYE BİR AÇIKLAMALARI YOK DİYE BEYAN ETDİK.YALNIZCA ESKİPAZAR HALKININ SİZLERİN ADAY OLABİLECEĞİ KONUSUNDA YORUMLARI VAR.BİZLERDE BU DOĞRULTUDA   HABER YAPDIK.

0
0
0
Yorum Yaz