KARABÜK AMATÖR KÜME FUTBOL ŞAMPİYONU SAFRANBOLUSPOR.

2008-04-08 14:46:00

SAFRANBOLU BELEDİYESPOR ŞAMPİYON

     Safranbolu Belediye Spor Karabük 1 Amatör Küme final maçında Karabük Soğuksu Spor ile Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadın da 6 Nisan 2008 Pazar günü saat 14.30 da karşı karşıya geldi.
     Safranbolu ve Karabük taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği final müsabakasına Karabük Valisi Can Direkçi, Vali Yardımcısı Cemal Hüsnü Kansız, Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer, Safranbolu Belediye Spor Kulübü Başkanı Yalçın Özyürek, Soğuksu Spor Kulüp Başkanı İsmail Kul, Karabük Spor Yöneticileri ve Basın mensupları da katıldılar.
     Bütün rakiplerini eleyerek Finale yükselen Safranbolu Belediye Spor ve Karabük Soğuksu Spor’un şampiyonluk mücadelesinden Safranbolu temsilcisi galip çıkarak Karabük ilini 3. lige yükselme müsabakalında temsil etme hakkını kazandı.
     Safranbolu Belediye Spor Şampiyonluk Kupasını Karabük Valisi Can Direkçinin elinden aldıktan sonra sevinçlerini taraftarları ve yöneticileri ile paylaştılar.
     3. Lige Yükselme müsabakaları bu yıl Tokat ilinde gerçekleştirilecek. Yükselme guruplarında daha önceki yıllarda Finale kadar yükselme başarısı gösteren Safranbolu Belediye Spor Kulüp Başkanı Yalcın Özyürek “bu yılda geçmiş yıllarda olduğu gibi Karabük için elimizden geleni yapacağız takımım çok tecrübeli ve Başarlı alt yapısı güçlü bir kadromuz var Tokat da yapılacak karşılaşmalarda başarı ile ayrılacağımıza inancımız tamdır. Bize bu şampiyonluğu veren çocuklarımıza ve Belediye Başkanımız Nihat Cebeci’ye teşekkür ediyorum” dedi.

0
0
0
Yorum Yaz