KARABÜK'DE ESKİPAZAR'LILAR RÜZGARI...

2009-09-09 10:56:00

Karabük Eskipazarlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kesder’in İftar Yemeğine büyük katılım oldu.

 

Kesder Başkanı Zeki AKKAYA, çok büyük bir kesimin iftar yemeğine katılımını sağlayarak, bu yöndeki başarısı nedeniyle takdir topladı.

 

Yemeğe katılan renkli simalardan bazılarının isimleri şöyle: Vali Yardımcısı Mehmet POLAT, Milletvekili Cumhur ÜNAL, eski milletvekili Ali ÖĞÜTEN, Karabük Eski Belediye Başkanı Hüseyin ERER, Eskipazarlı işadamı Sedat NAMAL, Hasan AKGÜN, İsmail OVA, İl Tarım Müdürü Muhsin TEMEL, Eskipazar Belediye Başkanı ve Esder Başkanı Dursun BAŞ, Esder Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin AKSU, Halil ÖZDEMİR, Hasan ÜNVER, Eskipazar Belediye Meclisi Üyeleri Ahmet YURTOĞLU, İdris ÖRENBAŞI, Rafet YAMAN, Mustafa YARKAN ve çok sayıda davetli ile Eskipazarlı vatandaşlar katıldı.

 

Yemekte Kesder Başkanı Zeki AKKAYA katılımlarından dolayı konuklara teşekkür etti ve dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

Eskipazar Belediye Başkanı Dursun BAŞ, “Eskipazar da Neler Oluyor” başlıklı bir konuşma yaptı. Dursun BAŞ başkan olduğunda 4 önemli projenin başlatılmış ancak tamamlanamamış olduğunu gördüklerini, mesailerinin tamamını bu projeler için harcadıklarınıı, toki meselesinin çözüldüğünü ve önümüzdeki ay ihalesinin yapılacağını, Antik Kentte turizme kazandırma amaçlı çalışmalar yapılacağını, yüksek okulun 2010-2011 eğitim öğretim yılında  öğrenci alımına başlayacağını, ve en önemli proje olarak gördükleri Akkaya Hamamının çok yakında büyük bir tesis olarak hizmete açılacağını anlattı.

haber:hasan ünver

0
0
0
Yorum Yaz