KEÇİÖREN VE ESKİPAZAR KARDEŞ BELEDİYE OLUYOR.

2009-09-07 13:37:00

Yazan: SERDAR DURSUN
Konu: KEÇİÖREN VE ESKİPAZAR KARDEŞ BELEDİYE OLUYOR.
 
SEVGİLİ ESKİPAZAR'LILAR 04-09-2009 TARİHİNDE ANESDER DERNEĞİMİZİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR YEMEĞİ DAYANIŞMA VE KAYNAŞMA BAKIMINDAN SON DERECE OLUMLU GEÇMİŞTİR. EMEĞİ GEÇEN BAŞTA BAŞKAN ALİ İHSAN BEYE VE YÖNETİMİNE SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIM.
ANESDER İFTARINDAN SONRA ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN DURSUN BAŞ VE HEYETİYLE BİRLİKDE BİR KEÇİÖREN TURU DÜZENLEDİK.
İLK OLARAK AK PARTİ KEÇİÖREN İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİK.ÇOK SICAK BİR KARŞILAMA YAPAN AK PARTİ KEÇİÖREN İLÇE BAŞKANI SAYIN FERHAT ERDOĞAN VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.
BURADAN KEÇİÖREN BELEDİYESİNİN ULUSLAR ARASI RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE KATILDIK. O GÜN FİLİSTİN GECESİYDİ.FİLİSTİN BÜYÜKELÇİSİ VE KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA AK'LA FİLİSTİN EVİNDE KISA BİR SOHBETTEN SONRA SAYIN MUSTAFA AK'IN MAKAMINDA 1 SAATE YAKIN MUHABBET ORTAMINDA ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN DURSUN BAŞ'IN DÜZGÜN VE AKICI KONUŞMALARI SAYESİNDE KEÇİÖREN VE ESKİPAZAR BELEDİYELERİNİN KARDEŞ BELEDİYE OLMALARI İÇİN RESMİ İŞLEMLERİN YAPILMASI KARARLAŞTIRILDI.
AYRICA KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA AK ESKİPAZAR'A GELME SÖZÜ VERDİ AKABİNDE SAYIN DURSUN BAŞ'A BİR PLAKET VE BÜYÜK BİR TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDİLDİ.KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA AK'A BU NAZİK DAVRANIŞINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

0
0
0
Yorum Yaz