Mustafa Sarıgül'ün Partisi Karabük'te Yapılandı..

2009-08-31 08:15:00


Mustafa Sarıgül'ün genel başkanlığını yaptığı Türkiye Değişim Hareketi karabük Temsilcisi Erdal Demir, hedeflerinin mührü AK Parti'den almak olduğunu belirtti. Karşıtlıkları derinleştiren bu günkü siyasi anlayışla Türkiye'nin yol almasının mümkün olmadığını belirten Demir, "Ekonomik ve sosyal sorunları öne çıkarmak, siyaseti demokratik hale getirmek, ulusal birlikten yana olan herkesi kucaklamak amacındayız. Emekten, barıştan, varlıktan, bereketten yanayız.
Amacımız sevgiyi paylaşmaktır. Din, dil, ırk, mezhep, bölge ayrımı asla olmayacaktır. İnançlara saygılı olacağız, Atatürk'ü asla siyasete alet etmeyeceğiz. Bunların ortak değerler olduğunu bilerek, sürekli siyaset üstü olarak tutacağız. Bizim çizgimiz ülkemizin bağımsızlığını ve ulusal birliğimizi savunmaktır. Bayrağımıza, toprağımıza bağlı, ulusal birlikten yana herkese kapımız açık olacaktır.
Türkiye Değişim Hareketi Karabük Kurucu İl Başkanı olarak, il genelinde de hızla ve büyük bir hassasiyetle teşkilatlarımızı kurmaya devam ediyoruz. Teşkilatlarımızdaki yöneticileri seçerken yıpranmamış, onun bunun adamı olmamış, temiz, dürüst ve halkın tam içinden kişilerin olmasına dikkat ediyoruz. Çalışmalarımızda şunu gördük ve memnun olduk. Halkımız Türkiye Değişim Hareketi'ni ve Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül'ü yakından takip ediyor. Tabir yerinde ise halkımızın bu konuda bizden önde olduğunu diyebiliriz.

0
0
0
Yorum Yaz