NİYAZİ KÜÇÜKYILMAZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI..

2009-01-25 10:10:00

Bir süredir bağımsız aday olacağı konuşulan Niyazi KÜÇÜKYILMAZ bugün düzenlediği yemekli toplantı ile, belediye başkanlığına bağımsız aday olacağını ilan etti.

 

Çok büyük bir kalabalık huzurunda yaptığı konuşmada, Eskipazar için yapmak istediklerinin bir kısmını açıklayan Niyazi KÜÇÜKYILMAZ, vatandaşın takdirini kazandı. Yaklaşık 900 kişinin yemek yediği belirtilen toplantıda, halkın her kesiminden insanların bulunması dikkat çekti. Orada bulunanların çoğunun “Bu iş tamam, Niyazi Bey ekibi ve projeleriyle belediye başkanlığına yakışıyor.” Dedikleri gözlendi.

 

Niyazi KÜÇÜKYILMAZ’ın yol arkadaşları da gerçekten büyük projelere imza atmış kaliteli ve Eskipazar sevdalısı insanlardan oluşuyor.

 

“Güçlü, modern ve yaşanabilir bir Eskipazar için” sloganıyla yola çıkan Niyazi KÜÇÜKYILMAZ, ilçemizde cenaze olduğu için kısa kestiği konuşmasında : Hiçbir siyasi partiyle diyaloğu olmadığını sadece Eskipazar’a ve insanlarına hizmet etmek amacıyla bağımsız aday olduğunu belirtti.

 

Toplantının sonunda, Ankara’dan ve İstanbul’dan kendisine destek olmak amacıyla gelen, Eskipazar derneklerinin başkanları ile de kısa bir sohbet eden Niyazi KÜÇÜKYILMAZ, Eskipazar’ın tanıtılmasında derneklerin rolünün büyük olduğunu belirtti.

 

Projelerinin bir kısmını anlattığı 24 sayfalık kitabını da toplantıya katılanlara ve ilçe esnafına dağıtan KÜÇÜKYILMAZ, vatandaşlarla birebir görüşerek, onlarla sık sık toplantılar yaparak projelerini ve yapmak istediklerini anlatacak.

 

Kendisine çıktığı bu mücadele de başarılar diliyoruz.

0
0
0
Yorum Yaz