Okuyucularımızdan gelen yorumlar..

2009-01-30 19:51:00
  1. Yazan: isimsiz
    Konu: eskipazarda siyaset
    Eskipazar da siyaset yine bu dönemde karman karışık bir hal aldı. İktidar partisi gene yanlış yaptı. Yine dayatma bir adayla milletin karşısına çıktı. gerçekten eskipazara yazık olacak, bu gün de görüldüğü üzere her ne kadar aday adaylarını da yanlarına çekmeye çalışsalarda bu gün görünün görüntü tam bir fiyaskoydu. Çünkü halkı selamlama böyle mi olmalıydı. Gerçekten eskipazar yazık oluyor, eskipazarın hiç mi sahibi yok, şeçimi ilmi yapaçak, milletvekilleri mi yapaçak, bu aday tutacak gibi gözükmüyor, yine bir iki zenginin yönlendirmesi ile eskipazarda seçim gitti, gidiyor. 8 yıl ilçe başkanlığını yapmış, % 66 oy aldırmış ilçe başkanı dururken, eskipazar da ikamet eden adaylar dururken dışardan eli çantalı, eli sopalı, iki yıl önce çankırı belediye başkanlığını bırakmış, niye bıraktığı bilinmeyen dayatma bir adayla ne derece başarılı olunur dersiniz, Tabi ki burada birilerinin ekmeğine gene yağ sürülüyor, birileri gene elini ovuşturuyor. Burada bizce en şanslı aday yine mevcut başkan hüseyin dönmez ve mhp adayı alı kara gibi gözüküyor. Ama şu da bir gerçek eskipazar da seçim çok çetrefilli geceçek gibi gözüküyor. Allah hayırılısı kimse ilçemize onu nasip etsin. Tüm adaylara başarılar..

  2. Yazan: isimsiz
    Konu: NİYAZİ KÜÇÜKYILMAZ
    DEĞERLİ KARDEŞİM AĞZINA SAĞLIK BURADA BAZILARI KENDİLERİ İÇİN YARIŞIYORLAR. BİR FİKİR ÜRETTİKLERİ YOK ÖNCEDE YOKTU.AMA NİYAZİNİN BÜLTENİNİ OKUYANLAR HEPSİNİN DE HOŞUNA GİTTİĞİ VE BEĞENDİKLERİNİ BİLİYOR VEDE DUYUYORUM HAYDİ HAYIRLISI GÜZEL VE SAHİPSİZ ESKİPAZAR'IMIZ İÇİN İNŞALLAH MEVLAM NEYLERSE GÜZEL EYLER. NİYAZİ KÜÇÜKYIMAZA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Yazan: mustafa eskipazarlııı
Konu: allahına kadar eskipazarlı
ARKADAŞ SEN BUNA SEÇİM HEYECANI MI DIYORSUNUZ BİZ BU MEMLEKETTE NELERINI GÖRMEDIK AF EDERSIN VARYA BIR DILENCININ BILE YAPMADIĞINI YAPTI BUNU SÖLEMEK DILENCILERE GERCEKTEN AYIP OLACAK BAŞBAKAN BURAYA GELİP BELEDIYELER BENDEN OLMASSA YARDIM ETMEM DEDI BUNU DIYEN BIR INSANDAN NE BEKLERSIN HE HANI HAK HANI HUKUK TUTTURMUŞLAR BIR AK AK NERDE AK HAK HE SÖLESENIZE BARİ ADALET SE GELSIN ADAM AYIRMASIN SIYASETINI GUZELCE DAVA HALINE GETIRSIN HER BELEDIYEYE YARDIM ETSIN O NEDEMEKMİŞ YA YOK BELEDIYE ONDAN OLMAZSA YARDIM ETMEYECEKMİŞ MECBUR EDECEK ETMESINDE GÖRELIM VARMI BÖLE BIR DAVA YAZIK SADECE YAZIUK ARKADAŞ BİZ O OLSUN BU OLSUN DEMIYORUZ ESKİPAZARLI OLSUN KIM OLURSA OLSUN GEREKIRSE AK PARTİ OLSUN ZAMANINDA AK PARTININ ADI YOKKEN KENDISI YER KIRALAYIP BOYASINI YAPAN SAYIN MEHMET ALİ ŞEN ŞİMDİ ADAY ADAYLIĞINDAN ÇIKAMIYOR BÖLE BİŞEY OLAMAZ BUNLARIN HAKKI HUKUKU YOK ARKADAŞ BÖLE DAVA OLAMAZ HE ACIRIM HALLERINE SAYIN PARTİ BBAŞKANINIZ ŞABAN UYSALMIDIR NEDIR ZAMANINDA BEN SEÇİMİ DURSUN BAŞ İLE KAZANAMAM DERKEN ŞİMDİ İSE ARKASINDAN DESTEK VERMEKTE ZAMANINDA YOLDA YURUMESINI BILŞMEYENLER BIR AK PARTI DEMİŞL TUTTURMUŞ BURUNLARI GOKYUZUNDE GEZIYOR BUNLARI YAPTIRAN NE MEVCUT BELEDIYE BAŞKANI NEDE BİR BAŞKASI SADECE SİZLEWR LAFA GELINCE ESKİPAXZAR HUSEYIN DÖNMEZ DAHA NE YAPSIN KIME SÖZ VERDIDE YAPMADI ADAM SEÇİM ZAMANINDA BUTUN VERDIĞI SÖZLERİ TUTMUŞTUR DAHA NE YAPSIN GELEN YARDIMA GÖRE YAPIYOR İŞTE ARKADAŞ HERKES İŞİNE BAKSIN ESKİPZARLI OLUN PARANIN ADAMI OLMAYIN TAMAM MI ADAMINA GÖRE MUAMELE BİZ İŞE GIRECEKSEK AK PARTILI MI OLMAMIZ LAZIM EN GUZEL DERSINI BU SEFER VERECEĞİZ O ADAYLARIN INSAALLAH HEP BERABER GÖRELİM YARDIM ETMESINDE TEHDITMI EDIYOIR BU ADAM YAHU BEN BILMEM AMA GÖRECEĞİZ TEHDIT ÖLE OLMAZ ARKADAŞ ESKİPAZARLI OLMALI ISIM HİÇ ÖNEMLİ DĞEİL EĞERKİ YABANCIYA OY VERECEK VARSA GITSIN KAYDINI ALSIN ÇANKIRIYA DURSUN BAŞ DENILEN ŞAHISIDA ORDAN ADAY GÖSTERSIN SAYIN TTAYYİP BEY ORDAOY VERSINLER GIRMEYIN ARKADAŞ BIZIM HAKKIMIZA HUKUKUMUZA

Yazan: KIR ATTAN
Konu: Eski Belediye Bşkn.Adayları
KESER DÖNER SAPI DÖNER, BİRGÜN OLUR HESAP DÖNER. Eeeee ne oldu Enver TÜMEN chp,Mustafa ERER chp Hüseyin DÖNMEZ anp Erol SERİN Yaaaa chp yaaaadddaaaa bğmsz ah Eskipazarlım ah bunları iyi düşünün bunları unutmayın birgün yine sizden bunlar oy isteyecek herşeyin güllük gülüstanlık olduğunu söyleyecekler siz siz olun bunları bir kenara not alın olaki lazım olduğu zaman gelir notlarınıza bakarsınız.Haydi hayırlısı.

0
0
0
Yorum Yaz