OKUYUCUMUZDAN GELEN BİR YORUM..

2009-04-10 16:09:00
Yazan: GENÇ SES
Konu: MUHTARLAR
eskipazar da seçimi kazanan merkez muhtarlarının isimlerini yayınlayabilir misiniz.seçimden sonra genelde sitede aktivite düşüklüğü oldu.gerek eskipazar gazetesinin bu sitesi gerekse ekipazar tv nin net sayfasında pek birşeyler yok.... eskipazarın dünya kadar gurbetçisi var il dışında lütfen sitelere resimler videolar koyun sayın editör ve özlem gidersin millet...
çalışmalarınızdan dolayı niyazi abiye ve ekibine teşekkür ederiz.

seçimde neden bu kadar az oy almasına gelince.: seçimden önce niyazi abi gerekli propagandayı yapamadı ve biliyorsunuz ki bağımsız olarak bir seçime girmek ve kazanabilmek için ilçe içinde geniş bir etki alanına ve saygınlık kitlesine sahip olmalısınız.

sayın niyazi abi de bunlar yok demiyorum ama yetersiz... biz okuma yazma bilenler onu netten takip edebiliyoruz ama yaşlı insanlarımız hatta eskipazarımın büyük bir çogunlugu interneti bilmiyor... bu yuzden insanlarla yüz yüze etkileşimini artırmalı.. gerekirsse eskipazarda bundan sonrak seçime kadar küçük bir dernek kursun bu dernek siyasi bir amaç izlemesin ama niyazi bey ve ekibine talip olanlar bu dernekte çalışmalara katılsın ve bu dernek herşeyden en önemlisi niyazi bey in etkinlğini tanınmışlığını artırsın ve çalışmalarını anlatsın.1600 oyla belediye başkanı seçilen biir ilçede 1600 oy bulamamak zor değil niyazi bey.

çevreyle ilgili yada eskipazardaki vatandaşlarla ilgili sosyal bir dernek kurunuz ve çalışmalarınızı bu dernekle yürütünüz... hem etkinliğinizi artırınız hem de insanları bir yerde toplayınız.. ama bu dernek kahvehane kültürünü barındırmamalı ve bununla birlikte bayanlarımızın da girebileceği bir mekan olmalı ki ,, kimse çekinmesin..

seçimden bir gece önce bilemiyoruz neler olduğunu ama şunu söylemeliyimki niyazi bey, kimse boş durmadı,telefonlar arandı kapılar çalındı insanlarla ertesi sabah kullanacağı oylar hakkında konuşmalar yapıldı ve bir çok kişi de buna inanarak oy verdiler. yani demek istediğim şu ki seçimden önceki gece cok onemliydi.

sizler bunu yapamadınız belki ama olsun hersey bitmiş değil...

belirli bir siyasi partiye bağlanmak yerine sosyal bir dernek kurunuz niyazi bey ve tüm herkese buradan sesleniniz ve bir sonraki seçimler için altyapıyı şimdiden kurunuz.

bazı fikir ve projelerle destek verebilirim..

hatta kimliğim gizli kalmak kaydıyla bir çok telkinde bulunabilirim...

yeterki eskipazar kazansın yeterki sömürgeci zihniyet tekrar o koltuğa oturmasın ve yeterki sizin gibi gerçekten değerli ve eskipazar için saf düşünceleri olduğuna inandığımız bir başkan gelsinnn...

VE LÜTFEN BENİ KÜÇÜMSEMEYİNNN...

SAYGILARIMLA

0
0
0
Yorum Yaz