SAYIN BAŞ'A TEKRAR SORUYORUZ VE CEVAP BEKLİYORUZ ?

2011-11-25 21:40:00
SAYIN BAŞ'A TEKRAR SORUYORUZ VE CEVAP BEKLİYORUZ ? |  görsel 1
MERMER İHALE YAPILMIŞ AMA ŞARTLARI NELER BELLİ DEĞİL...

 

 

ESKİPAZAR BELEDİYESİ AŞAĞIDAKİ İHALE HABERİNİ YAPMIŞ AMA ANLAŞILMASI ZOR GİBİ?

ŞİMDİ BAŞ'A SORUYORUZ?

BURAYI YAP İŞLET MODELİMİ İHALE ETTİNİZ?.

BURAYI ARSA KARŞILIĞIMI İHALE ETTİNİZ?

BURAYI SATARAK MI İHALE ETTİNİZ?

BURAYI HANGİ ŞARTLARDA İHALE ETTİNİZ HALKIMIZIN ANLAYACAĞI ŞEKİLDE ANLATIRSANIZ TEŞEKKÜR EDERİZ.

İHALEYİ NEDEN TEK FİRMAYA VERDİĞİNİZ BAŞKA FİRMALARMI İHALEYE GİRMEDİ?.

 

Eskipazar belediyesi tarafından Mermer mahallesinde 201 ada 46 parselde kayıtlı 2055 metre kare üzeride yaptırılması düşünülen Mermer City’nin satış ihalesi bugün saat 14.30 da belediyemiz makam odasında Başkan Baş’ın başkanlığında encümen üyelerinin ve Hamit Oğlu İnşaat yetkilisinin bulunduğu ihale toplantısı gerçekleştirildi.


 

 

Başkan Baş, İhale öncesi yaptığı konuşmasında şunları belirtti.

 

04 Kasım 2011 tarihli Eskipazar’ımızın geleceğine yön vereceğine inandığımız Mermer bölgemizde projeye dayalı, Turizm potansiyeli çok yüksek olan bir beldenin Turizmde günü birlik ziyaretlerde elbette ki son yıllarda ciddi bir artış gözleniyor fakat konaklama yönünden ciddi bir sıkıntımız var, gelen misafirlerimizi konaklatamıyor idik. Mermer bölgemizde kullanışlı bir bina olmayan hasarlı ve yıkılmaya yüz tutmuş düğün salonumuzu onun bulunduğu 2055 metre kare alanla projeye dayalı konaklama Turizmini tetikleyen ve konaklama ağırlıklı bir proje olan, altında otoparkı bulunan modern bir alışveriş merkezi ile çok amaçlı toplantı salonları buna düğün salonu da dahil, restorantı açık terası ve 80 odalı oteli bulunmak kaydıyla içerisinde Türk saunası ve benzeri müşteminatı ile birlikte bir proje eşgalini belirlediğimiz, bu proeje karşılığında da belediyemize ait olan yerin satışı ihalesini yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Belediyemiz adına da katılımcılar adına da hayırlı olur dedi.

 

Yapılan toplantı sonunda 201 ada 46 parselde bulunan 2055 metre kare arsanın proje karşılığı satışı Hamitoğlu İnşaatta kalarak komisyon üyelerince değerlendirilecektir. 

0
0
0
Yorum Yaz