Yazan: Musa UZUN | yorumu..

2008-04-04 17:23:00

Yazan: Musa UZUN |
Konu: Dikkatli olalım

Saygıdeğer Eskipazar'lılar Ben Ankarada görevli bir hemşerinizim.
Sağolsun Niyazi Bey sayesinde, internet gazetesi aracılığı ile memleketimden haberleri takip ediyorum vede çok memnun oluyorum.
Eskipazar'da bulunan kariyerli vede yönetici vasfında olan kardeşlerimizin çok dikkatli olacağı bir konuda uyarmak istiyorum.
Eskipazar'a Fakülte açılması konusundaki çalışmalarıda taktir ediyorum.
SAYIN BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN BEY,AKP İLÇE BAŞKANI M.ALİ ŞEN BEY VE SAYIN ENCÜMENLERİMİZ VE SİYASETLE UĞRAŞAN SİYASETCİLER, takip edebildiğim kadar Fakülte için sivil toplum örgütleri yani derneklerle bazı iş adamlarımız bir adım attılar ve dernek kurulması için çalışmalar yapıyorlardı.Fakat son yazılan yazılardan edindiğim intiba bu çalışmayı yapanların hızlarının ve şefklerinin azaldığını hissediyorum.
Sebebleride, yazılan yazılardan gayet açık bir vaziyette belli oluyor.
Sizler Eskipazar dışındakileri Eskipazarlı olarak görmez,Eskipazar için yapmak istediklerine engel olursanız kaybeden Eskipazar olur lütfen bu konuda dikkatli olalım.
Rifat bey'in birlik ve beraberlikçi çağrısını sizlerde yapmalısınız sizlerin beş adım daha önde olmanız gerekmezmi,bu insanları küstürmeyin aksine gönüllerini alın şayet böyle giderseniz Eskipazar dışındaki hemşerilerinizi kaybedersiniz bilmiş olun,sizler biz halimizden memnunuz dışarıdan kimse müdahale etmesin diyebilirsiniz ama bizlerin öyle bir lüksü yok çünkü Eskipazar bizimde vatanımız.

0
0
0
Yorum Yaz