Yorumuma Yorum Yazan Arkadaş'a,

2009-02-23 20:21:00
Yazan: ŞAMİL
Konu: Yorumuma Yorum Yazan Arkadaş'a,
Canım arkadaşım Dursun BAŞ hakkında seviyeyi düşürmeden kimsenin onuru ile oynamadan yorum yazmıştım saolsun bazı kardeşlerimiz ve arkadaşlarımız takdir etmişler sanada saygı duyarım ki biraz alınmışsın birbirimizi tanımıyoruz fakat illaki tanışırız hepimiz Eskipazarlıyız belkide oturup çay bile içmişiz selam verip selam almışızdır şunuda belirteyim ben Dursun BAŞ'ı çok iyi tanıyor ve biliyorum yıllar öncesinden hatta ilk göreve başlamadan tanırım kendini Dursun BAŞ'ın kişiliğine şahsiyetine bişiy demiyorum zaten öyle bir kimsede değil fakat bu insan 30 senedir nerede idi niçin eskipazarda 3-5 kişiye ekmek vermedi karabük'e açtığı tesisi Eskipazara açamazmı idi engelmi vardı hani Eskipazar sevdalısı ya bu sevda 30 sene sonra seçimlerdemi aklına geldi yorumunuzda hafiften sanki N.Küçük Yılmaz,Ali Kara eskipazarda ne yaptı dükkanmı açtı gibi imalı yazılar yazmışsın Niyazi K.Yılmaz seneler önce eskipazarda esnaftı çok kişiye her konuda yardım etmiştir Rahmetli Babasını çok iyi tanırım Mekanı Cennet olsun Eskipazar sevdalısı bir büyüğümüz yardım sever biri idi, oğlu N.Küçük Yılmaz çok Eskipazarlı kardeşlerimize yardımcı olmuş halende olmaktadır,Ali KARA kardeşimize gelince o zaten ilk göreve Eskipazar da başladı siyaset olan bir kurumda adaletsizliğe göz yumamadığı dürüst saygılı dobra biri olduğundan kurum değiştirdi ve daha sonrada Eskipazardan ayrılmak zorunda kaldı tabi bu görev icabı fakat gönlü kalbi hep Eskipazarda idi Eskipazarda ve Zonguldak ta hemşerilerimize hep yardımcı olmuş saygıda kusur etmemiş hiç bir zaman ahdı vefayı unutmamıştır halende öyledir dolayısı ile ESKİPAZAR'ın kaderi bu değil bu fırsatı saygıdeğer hemşerilerim lütfen iyi değerlendirsin ( Yaydan Çıkan OKUN Ağızdan Çıkan SÖZÜN ve Geçen ZAMANIN geri dönüşü olmaz)ALLAH'a Emanet Olun ALLAH Eskipazar ve Ülkemiz için ne hayırlısı ise onu nasip etsin.Saygılarımla.


Yazan: isimsiz
Konu: SEÇİM 29 MART
SEVGİLİ HEMŞERİLERİM BAZILARI İLLAKİ İKTİDARDAN OLMALI DİYOR BEN BUNA KATILMIYORUM İLLAKI İDAALİ KOLTUK VE O KOLTUĞUN HAVASI İLE NEFSİNİ DE KOTÜ YOLLARA ALET ETMEYEN BİR BAŞKAN İSTİYORUZ. 15 SENE ESKİPAZARI NEFİSLERİ İLE İKTİDARDAN OLUPTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPANLARI DA GÖRDÜK ESKİPAZARA NE YAPTILAR BİR BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKANIDA GÖRDÜK SAYIN DEMİREL EVİNE KADAR GELDİ YİNE İKTİDAR PARTİSİNE GEÇMEDİ. HİZMETMİ YAPAMADI ÇOK GÜZEL YAPTİKİ İKTİDAR PARTİSİNDEN OLAN BAŞKAN ONUN YAPTIKLATINI SATA SATA TÜKETEMEDİ SEVGİLİ GENÇLERİMİZ BELKİ HATILAMAZLAR BEKİ BİLMEZLER O BAŞKAN İSMET ÖZCİNDİ. GÜCÜDE YALNIZ HİZMET YAPMAK AŞKI İDİ YA ÖBÜRLERİNİN AŞKI NE İDİ ONUDA ESKİPAZARIMIZDA HERKES BİLİYOR. DİYORUZKİ O KOLTUĞU VE O KOLTUĞUN HAVASINI DÜŞÜNENLER DEĞİLDE GERÇEKTEN ALLAH RIZASI İÇİN ESKİPAZARI DÜŞÜNENLERE ALLAH NASIP VE YARDIM EYLESİN.


Yazan: isimsiz 
Konu: seçim
Bir genç kardeşiniz rumuzuyla yazan arkadaşa;

Genç arkadaşım tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Ne demek Dursun Baş Başkan olursa ilçeyi terkederim. Tehdide bak terkedersen terket seni ilçeyi terketmesin diye herkes senin istediğin yere mi oy verecek. Bunu kesinlikle Dursun Baş yada herhangi birini desteklediğim için söylemiyorum. Ama Bizim çok istediğimiz birinin seçilememesi yada hiç istemediğimiz birinin seçilebilmesinin adı değil mi demokrasi. Bizim desteklediğimiz aday kazandığında nasıl saygı duyuyorsak başkalarının desteklediği aday kazandığında da aynı derecede saygı duymalıyız demokrasiye. Dursun Baş'a oy verirsek senin vebaline gireceğiz öylemi. Bilmem kim kazanırsa da benim vebalime girersiniz e ne olacak şimdi. kime oy vereceğiz Olmaz böyle iş.


Yazan: doğlacıklı ismail
Konu: burs
merhaba büyüklerim ben afyon kocatepe üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım babam emekli ve 2 kardesim daha var kardeslerimden biri dogustan felcli babam emekli oldugu için benim okul masraflarım maddi konuda babamı sıkıyor ESKİPAZAR'LI büyüklerimden ben burs istiyorum bana
05065467361 nolu telefondan ulasabilirsiniz şimdiden tesekkürler desteklerinizi bekliyorum

0
0
0
Yorum Yaz