YÜCEL YILMAZDAN GELEN YORUM.

2007-12-31 15:59:00

SAYIN ESKİPAZARLI HEMŞERİLERİM BU YAZIYI LÜTFEN DİKKATLE OKUSUN!!!!!! BANA ANESDER BAŞKANLIĞINDA NASIL NEDEN VEYA NERELER GÜVENENEREK ADAY OLUY DİYORLAR......... BENDE İLK DEFA BAZI YAZILARA VE HABERLER KARŞI AÇIKLAMA YAPIYOUM........ BENDEN ÖNCE YANİ BENİM DAHA BÜYÜKLERİM BİR ESKİPAZARDA BÜYÜMÜŞ VE ESKİPAZARDA ORTA OKULU OKUMUŞ SAYIN DEĞERLİ BÜYÜĞÜM BİR ESKİPAZAR SEVDALISI OLAN '' YİBİTAŞ'' GENEL MÜDÜRÜM , YÖNETİM KURULU BAŞKANIM DEĞERLİ ABİMİZ SAYIN SEYHAN ABİMİZİN ŞU AN KADAR İSMİN ZİKRETMEK VE ESKİPAZAR YARDIMLARIN SÖYLEMEK İSTEMEZDİMMM AMA BAZI KİŞİLER VE YÖNETİCİLER BENİ BU İSMİ ZİKRETMEME ZORLADI,,,,,, ŞİMDİ SAYIN ESKİPAZAR BLD. BŞK. NI VE ESKİPAZARLI YÖNETİCİLER VE DAHA ÖNCEKİ BLD.BŞK. EROL SERİN BEY EFENDİ BU İSMİ ÇOK İYİ BİLİRLER .... ÇÜNKÜ ESKİPAZARDA ÇOCUKLUĞUNU YAŞAMIŞ VE ESKİPAZAR BİR İLK ÖĞRETİM VE MES.. TİCARET LİSESİ KAZANDIRMAYA ÇALIŞAN BİR DEĞERLİ ABİMİZ ESKİPAZLI OLMASA BİLE ESKİPAZARDA UZUN SÜRELER YAŞAYAN ÇOCUKLUĞUNU ORADA GEÇİREN BİR DEĞERLİ ABİM,,, ÇOĞU ÖZ ESKİPAZARLIDAN DAHA ESKİPAZAR YAKIN BİR İNSAN MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERİNİ BİZLER ARACILIĞIĞLA ESİRGEMEYEN BİR BÜYÜĞÜMÜZ.... BEN BUNLARI ŞU ANA KADAR YAZMAK İSTEMEDİM AMA BAZI ESKİPAZAR SEVDALISI KARDEŞLERİM BU BİLSİN DİYE YAZIYORUM.SAYGILAR

SEVGİLİ YÜCEL AÇIK SÖZLÜLÜĞÜNDEN DOLAYI SENİ TEBRİK EDERİM.

DEMOKRASİNİN GEREĞİ OLAN SEÇİMLER YAPILACAK,ANESDER DERNEĞİMİZ BİZLERİN  YÜZÜDÜR,ONURUDUR.CEVAT BAŞKANDA YILLARDIR BURADA HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYOR YÖNETİMDEKİ BAZI ARKADAŞLARLA.

BENİM SİZDEN RİCAM BİR ARAYA GELEREK KONUŞUN,ARAYA GİREN YAZILAR BİRBİRİNİZE KÜSMENİZE NEDEN OLABİLİR. SAGDUYUYLA HAREKET EDİNİZ LÜTFEN.

0
0
0
Yorum Yaz