YUSUF YILMAZ'IN YAZISI

2008-03-24 22:24:00

Yazan:Yusuf YILMAZ
Konu: köydes projesi

Hükümetin Başlattığı ve 2 yıldır ilçemizdede uygulanan KÖYDES projesi kapsamında İlçemize Cumhuriyet tarihinde örneğine rastlanmayan bir kırsal altyapı hamlesi başarı ile uygulandı.2 yılda Yapılan Köy yolu Asfaltlama çalışmaları,İlçe suları,kanalizasyon vs. onlarca proje başarı ile uygulandı.Birçok Köyümüzün yıllardır kangren halini alan içme suyu soruları çözüldü. Bunları yaşadık 2 yıldır.İnanılmaz bir hızla projeler uygulandı hizmet seferberliği oldu.
Bu süreçte Çok yüksek bir performans sergleyerek emeği geçen Sayın Kaymakamımız Esengül KORKMAZ hanımefendiye ve İl Genel Meclisi üyeleri Musa ŞEREFLİ ve İsmet ALICI beylere ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Sizlerden Allah Razı Olsun.
Hizmetin olduğu yerde eleştri olur ,taşlama da olur ama.Bu kadro çok güzel işler çıkardı.
İl Genel Meclisi üyelerimiz Kaymakamımız ile sonderece uyumlu bir çalışma sergileyerek bu uyumları ile hizmetleri tetiklediler.yaptıkları başarılı çalışmalar ile Önümüzdeki dönemede imzalarını atmaya layık olduklarını gösterdiler.
Sayın İl Genel Meclisi üyeleri yaptıkları hizmetlerle ne kadar gurur duysalar yeridir.Bizde Eskipazarlılar olarak kendilerine teşekkür ediyor başarılarının ve hizmetlerinin devamını diliyoruz.
Darısı Belediyemize

0
0
0
Yorum Yaz